Kullanım Koşulları

ŞART VE HÜKÜMLER

Sözleşme Şart ve Hükümleri

Erkekbileklikmodelleri.com web sayfamıza hoş geldiniz! Sitemiz sizlere aşağıda belirtilen hüküm ve şartlarla hizmet sunmaktadır. Bu siteye girmek, görmek ya da kullanmakla, aşağıda yer alan, yazılı ve imzalı bir anlaşma ile eşdeğer olan elektronik sözleşmenin hukuki şart ve hükümlerini anladığınızı ve bu anlaşma ile bağlı olduğunuzu kabul etmiş bulunuyorsunuz. Sitemiz istediği zaman ve istediği koşullarla bu anlaşmanın hüküm ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Anlaşma’da tek taraflı yapılacak muhtemel değişikliklerin de kullanıcılar tarafından kabul edildiği varsayılmaktadır.

Telif Hakları

Aksi belirtilmediği sürece bu sitede yer alan yazılar, grafikler, resimler, logolar, vs… gibi tüm içerik öğeleri Sitemiz’e aittir ve kanunlarca korunmaktadır. Site içeriğinin seçimi, hazırlanışı, düzenlenmesi ve bir tasarım olarak sitenin kendisinin telif hakları saklı tutulmaktadır. Aksi belirtilmedikçe size ne münhasıran ne de kısmi olarak hiçbir hak verilmemektedir. Site fikri sınai mülkiyet haklarını kanunlar çerçevesinde etkin olarak korumaktadır. Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Marka Hakları

Site ile ilgili diğer isimler, logolar, grafik ve işaretler tescilli markalardır. Bahsi geçen markalar Site ile ilgili olmayan mal ve hizmetlerle bağlantılı olarak, tüketiciler nezdinde birbirini çağrıştıracak biçimde ya da küçük düşürücü tarzda kullanılamaz. Site’ye ait olmayan içerik öğeleri kendi hak sahiplerine aittir.

Lisans

İşbu sözleşme, sunulan şart ve hükümleri kabul etmeniz şartı ile; size kişisel, geri alınabilir, münhasır olmayan, devredilemez bir kullanım hakkı vermektedir. Bu siteyi, kendi kişisel ve ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilir, evde kullanmak amacıyla ve bir defaya mahsus olmak üzere ve kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için ve site içeriğindeki telif haklarını, marka haklarını ya da diğer fikri sınai mülkiyet haklarını belirten ibareleri kaldırmamak koşulu ile bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Aksi açıkça belirtilmediği sürece bu site içeriğini değiştirmeniz, kopyalamanız, dağıtmanız, yayınlamanız, iletmeniz, çoğaltmanız, basmanız, lisans almanız, satmanız, yönlendirmeniz, bağlantı koymanız lisans sahibinin yazılı izni olmadığı müddetçe yasaktır.Siteyi hiçbir zaman yasalara aykırı ve/veya sözleşmede belirtilen amaçlar dışında kullanamazsınız, aksi takdirde siteden yararlanmanızı sağlayan bu lisans hakkınız bizim tarafından tek taraflı olarak geri alınacaktır. Sitemiz sizin bu siteye yada içeriğine ulaşabilme hakkınızı tek taraflı olarak, istediği zaman ve bildirim zorunluluğu olmaksızın sona erdirme hakkına sahiptir.

Tekzip

Site içeriğinin doğruluğu için elinden gelen tüm gayreti göstermesine karşın, sitede zaman zaman kimi yanlışlıklar, güncelliğini yitirmiş bilgiler ya da yazım hataları olabileceğini belirtiriz. Bunun yanı sıra site içeriğinde istediği zaman ve istediği sebeplerle değişiklikler ya da düzeltmeler yapma hakkını saklı tutar. Sitemiz yazım yanlışlarından ve fiyat hatalarından sorumlu değildir. Mağazamız siparişleri reddetme ya da iptal etme hakkını saklı tutar; bu siparişler hatalı fiyatlandırmadan ya da hatalı ürün tanıtımından kaynaklanabileceği gibi, Site’nin sözleşmeye uymadığını düşündüğü ya da Site’ ye ya da bağlı teşebbüslerine zarar verebileceğini düşündüğü siparişleri de kapsar. Ayrıca Firmamız satılacak ürün miktarını ya da site’den verilecek sipariş miktarını kısıtlama hakkını her zaman için saklı tutar.

Bu sitedeki tüm bilgiler, ürünler ve hizmetler tüketici hizmetleri kapsamında verilenler dışında herhangi bir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” sunulmaktadır.

Firmamız bu sitenin kullanılmasından kaynaklanacak ya da kullanılması ile bağlantılı hiçbir dolaylı veya tesadüfi zarardan sorumlu değildir.
Yorumlar

Sitemize gönderdiğiniz her türlü yorum tarafımızdan memnunlukla karşılanacaktır. Sitemiz yorumlarınızdan yararlanma hakkına sahip olduğunu belirtiriz.

Tazminat

Bu sitenin işbu sözleşme şart ve hükümlerine aykırı kullanılması veya sitenin kullanımının erkekbileklikmodelleri.com a zarar vermesi durumunda tazminat ödemeyi kabul etmiş sayılacağınızı belirtiriz.

Geçerli Hukuk

İşletmemiz Türkiye’deki ofisleri aracılığıyla faaliyet gösteren bir firmadır. Herhangi bir itilaf söz konusu olduğunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacaktır ve İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

HİZMETLERİMİZ VE İLKELERİMİZ

Firmamız sizlere en kaliteli hizmeti, en ucuz fiyatlarla ve en uygun alışveriş avantajlarıyla sunmayı bir görev olarak benimsemiştir. Hiçbir ayrım yapmaksızın tüm müşterilerimize en kaliteli satış ve satış sonrası hizmeti sunmamızın sağladığı “güvenilirlik” payesine layık olmak için elimizden gelen gayreti göstermeye devam etmekteyiz. Kullanıcılarımıza uluslararası standartlarda hizmet sunmaya gayret edeceğiz.

Üyelik

Bu siteden yararlanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üyelere ait her türlü bilgi büyük bir gizlilikle tarafımızdan korunacaktır.

Siparişlerin Verilmesi

Sitemize üye olan kullanıcıların katalogdaki ürünleri seçerek sipariş vermeleri mümkündür. Siparişlerin hangi şartlarda karşılanacağıyla ilgili cevap e-mail yoluyla sizlere iletilecektir. Tüm siparişlerin karşılanabilmesi veya reddedilebilmesi veya kısmi olarak karşılanabilmesi ile ilgili keyfiyet Firma’ ya aittir.

Teslimat Süresi

Siparişinizin nakliye durumunu bizimle e-mail adresi üzerinden iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Stoklarımızdaki bir imkansızlıktan ötürü siparişiniz teslim edilemiyorsa, sizinle 24 saat içinde e-mail yoluyla iletişim kurulacak ve gecikmenin süresi hakkında bilgilendirileceksiniz.

Kalite Anlayışımız

Sitemiz sizlere en kaliteli ürünleri ve en geniş ürün yelpazesini sunabilmek için birçok üretici ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Tedarikçi firmalarımızın hepsi de sektörün önde gelen üreticileri olup sizlere en kaliteli ürünleri sunmak için çaba harcamaktadırlar. Kalite standartlarımıza uymayan firmalarla çalışmamayı kendimize bir hizmet anlayışı olarak benimsediğimizi belirtmek isteriz. Hizmet ve kalite anlayışımız gereği ikinci el satışlar yapmamaktayız.

Hızlı İletişim

Müşterilerimizin talep ve şikayetlerinin bir an önce karşılık bulması için çalışanlarımız bize gönderdiğiniz e-mail’lere aynı gün içinde, en geç 24 saat içinde cevap vereceklerdir.

(Erkek 61 Bileklik 1 Modelleri)